www.tatilfuryasi.com

Erİklİ

Ege denizine komşu olan belde muhteşem denizi ve kumsallarıyla son yılların yükselen yıldızı oldu. Özellikle İstanbul'a olan yakınlığından dolayı, uzak yerlere tatile gitmek istemeyen tatilciler için favori bölgelerden biridir. Gecesi ve gündüzü ile başka bir dünya olan erikli, gelen misafirlerine tüm imkanları sunuyor. Keşan ilçesinin şirin bir tatil beldesi olan Erikli, tatil sezonun gelmesiyle beraber özelikle yerli turistlerin uğrak yeridir. Muhteşem denizi ve kumsalları ile genç yaşlı herkesin beğeneceği nadir yerlerden biridir. Altın sarısı kumlarının üzerinde güneşlenirken hafif bir esinti ile serinleyeceğiniz bu nadide yer, keyifli aktiviteleri ile gelen tatilcilere harika bir tatil imkanı sunuyor. Konaklamada oldukça fazla seçenek sunan Erikli, otelleri, apart ve pansiyonları ile konaklamada oldukça alternatif sunmaktadır. Alternatif konaklama isteyenler için çadır kamplarıda bulunmaktadır.

erikliye ne zaman gidilir
Erikli'ye Ne Zaman Gidilir?

Iklim özelliği sayesinde Nisan'dan Aralık ayına kadar denize girebileceğiniz muhteşem atmosferiyle Antalya keyifli bir tatil olanağı sunmaktadır.

Devamını Oku

Erikli'de gezilecek yerler nerelerdir
Erikli'de Gezilecek Yerler

Erikli doğal güzellikleri ile cazibe merkezidir. Antalya denince akla ilk gelen Alanya, Kemer, Belek, Adrasan, Kaş,Olimpos, Side, Manavgat, Kalkan, Kekova ve daha birçok bölge hafızalarda yer edinmiştir. Bölgede, Kurşunlu, Manavgat, ve Düden Şelalesi olmak üzere dünyaca ünlü şelaleler bulunmaktadır. Ayrıca Lara Plajı ve Konyaaltı Plajıda burada yer almaktadır.

Devamını Oku
erikliye nasıl gideriz
Erikli'ye Nasıl Gidilir?

Erikli'ye ulaşım için ya özel araç ya da otobüs yolu ile olmaktadır. Özel tekneniz var ise ancak bu şekilde deniz yolu ile gitmek mümkündür. Erikli Marmara Bölgesinde bulunduğu için daha çok bu bölgeden yerli turist gelmektedir.

Devamını Oku
  • 01.
  • 02.
  • 03.