Kumcağız Saygın Butik Otel

Kumcağız, Kerpe 41600 Kandıra/Kocaeli
kumcağız otelleri
Çokİyİ
1480 reviews
8.4

Kerpe ile Kefken arasında bulunan Kumcağız caddesi üzerindeki Saygın Butik Otel müşterilerine tüm yıl boyunca hizmet vermektedir. Tesis oda kahvaltı konsepti ile çalışmaktadır.
14 adet odası bulunan Saygın Butik Otel'in 2 ader aile suiti bulunmaktadır. Dilerseniz aileniz ile bu mutfaklı suitleri tercih edebilirsiniz. Muhteşem yeşilliğe sahip bahçesinde keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Tesis hem deniz hem doğa tatili düşünenler için çok ideal konumdadır. İsteyen misafirler tüm gün uzunca bir sahile sahip bölgede denizin keyfini çıkarabilir, doğa gezisi düşünen misafirler ise Kefken, Kerpe, Kartal Kayalıkları, Miço Limanı, Pembe Kayalar, Kefken Adası, Cebeci, Akçakoca Anıtı gibi birçok yeri gezme imkânı bulabiliyorlar.

Kumcağız ve çevresinde tekne gezisi, doğa yürüyüşü yapma, kumsalda yürüme, foto safariye çıkma, balık tutma, bisiklete binme, yöresel köy ürünlerinin yer aldığı pazar alış verişi gibi birçok aktiviteye katılma olanakları bulunuyor. İstanbula yakınlığından dolayı tercih edilmektedir.Rezervasyon
• Telefon: 0 (262) 563 72 19
• email: info@kerpeotel.com
• Kumcağız Saygın Butik Otel Rezervasyon : TIKLAYINIZ.
• Tesise ait web sitesi :http://www.sayginotel.com

saygın Otel oda
Standart Oda
TL 150'den başlayan
Oda-Kahvaltı